Hakkımızda

OteldeÖde Hakkımızda Görseli

OtelExtra

Şimdi Rezervasyon Yap, OtelExtra!

Turizm sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli misafirlerimize, en iyi hizmetleri en iyi koşullarda sağlama hedefiyle kurulan Otel Extra, geliştirdiği ve sektöre kazandırdığı otelde ödeme kolaylığı ile yenilikçi ve öncü kuruluş olmuştur.

Uzman personeli, profesyonel yönetimi ve teknolojik alt yapısı ile değerli misafirlerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyeti sağlamayı temel prensip kabul etmiştir.

Amacımız OtelExtra online rezervasyon portalımız ile binlerce tesiste oda fiyatları, konum bilgileri ve tesisin olanakları ile ilgili bilgi verirken, ödemelerinizi tesise gittiğinizde yapabilme kolaylığını sağlamak.

Kurumsal Bilgiler

Şirket Ünvanı : Otelci Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Vergi Dairesi ve Numarası : Karşıyaka V.D. 988 051 2615
Ticaret Sicil No : İzmir - 209551
Mersis No : 0988051261500016
Merkez : Adalet Mh. Anadolu Cad. No: 41/1 Kat: 23 Bayraklı / İzmir
Türsab Belge No : A - 9798


Fırsatlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz!

Sadece e-posta adresinizi yazarak kampanyalarımızdan ve fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Uzman personeli, profesyonel yönetimi ve teknolojik alt yapısı ile değerli misafirlerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyeti sağlamayı temel prensip kabul etmiştir. Amacımız OtelExtra online rezervasyon portalımız ile binlerce tesiste oda fiyatları, konum bilgileri ve tesisin olanakları ile ilgili bilgi verirken, ödemelerinizi tesise gittiğinizde yapabilme kolaylığını sağlamak.
Bağlantılar
Mobil Arama Görseli
Tıklayın, Sizi Arayalım! 0850 533 3333